Príznaky rozmnožovania baktérií bacillus v črevách

Možné príznaky rozmnožovania baktérií bacillus subtilis v črevách človeka

Tieto symptómy sú iba krátkodobé a čoskoro odznejú. Pri užívaní Stelkoru / Deprekanu odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Nadúvanie – nastane, keď dôjde k rýchlemu ničeniu hnijúcich zvyškov jedla v črevách. Tým sa uvoľní plyn metán, vodík a oxid uhličitý.

Zápcha – môže nastať v prípade, že jedlo nebolo zdravé, a na jeho základe došlo k rastu patogénnej mikroflóry. Po jej likvidácii z čriev baktériami Subtilis je potrebné prehodnotiť jedálniček a pridať k nemu ďalšie rastlinné potraviny, ktoré obsahujú vlákninu a vitamíny (ovocie, zelenina, džúsy, smoothie, šaláty atď.).

Hnačka – nastane v prípade, keď pri eliminácii patogénnej mikroflóry vzniká mnoho toxínov, ktoré dráždia črevnú sliznicu. Organizmus sa ich snaží čo najrýchlejšie zbaviť tým, že zadržiava vodu v čreve.

Rast teploty – nastáva, keď imunita začne aktívne bojovať proti patogénom tým, že začne vyrábať interferón, makrofágy, t-leukocyty atď.

Vyrážky na koži a opary – môžu sa tiež objaviť v procese čistenia tela od nahromadených toxínov. Dochádza k tomu len v prípade, že sú iné vylučovacie systémy upchaté a preto nie sú schopné odstrániť všetky toxické látky z tela.

Bolesti v rôznych orgánoch a častiach tela – nastávajú, keď sú látky vylučované baktériami Bacillus subtilis absorbované z čreva do krvi a tým sa môžu dostať do miest chronických zdravotných ťažkostí. Preparáty Stelkor a Deprekan chronické choroby nielen odhaľujú, ale tiež pomáhajú tieto problémy vyriešiť.

U osôb so žalúdočným vredom alebo zápalom čriev po dobu niekoľkých dní pri užívaní lieku Stelkor a Deprekan môže dôjsť k dočasnému zhoršeniu zdravotného stavu. V tomto prípade sa odporúča užívať preparáty s opatrnosťou v minimálnej dávke (2-3 tablety denne), kým symptómy choroby nepominú.

40 rokov výskumu

založeného na vojenskom výskume

Unikátne probiotiká

pôdnych baktérií Bacillus subtilis a licheniformis

Doplnok stravy

založený čisto 100% na prírodnej báže

Bez CHÉMIE

a bez GMO, bez CUKRU ** a ŽELATÍNY​